اندر حکایت وب سایت دانشگاه علامه طباطبایی

     به نظر من دانشگاهی که در عصر سایبری(سایبرنتیک) وب سایت نداشته باشد، وجود خارجی هم ندارد. دانشگاه علامه با داشتن با سواد ترین اساتید در رشته های علوم اجتماعی و انسانی،هنوز وب سایت درست و حسابی ندارد و حدود یک سال است که وب سایت قبلی را از هاستینگ برداشته اند و به جای آن یک صفحه "در دست ساخت" گذاشته اند که طبیعتا" پر از خالی است. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

پرسشی که برای من مطرح شده این است که چرا دانشگاهی که قویترین گروه ارتباطات کشور را دارد و رشته مدیریت فناوری اطلاعات را یکی دو سال قبل از دانشگاههای دیگر راه اندازی کرده است، اینقدر دچار فقر تکنولوژیک است؟

 

/ 1 نظر / 7 بازدید
س.و

بنده با نظر جنابعالی کاملا موافقم و جالب است بدانید که حتی در دانشکده ادبیات سایتی برای دسترسی دانشجویان به اینترنت وجودندارد و جالبتر اینکه در طول تابستان دانشگاه کاملا تعطیل است و حتی کتابخانه هم به دانشجویان کتاب امانت نمی دهد. (حتی دانشجویان ارشد و دکترا). دانشجویی که دوترم صبر کرده تا قدری از بار درس کم شود بلکه بتواند مطالعاتی فراتر از درس داشته باشد. من خودم دانشجوی دانشکده ادبیات هستم و بسیار ناراضی از این نام با عظمت دانشگاه ؛در حالی که هیچ امکاناتی ندارد.